در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
توی بازار مجازی ... با انگشتات راه برو ...

بازار مجازی |مشاغل در شهر |تبلیغات اینترنتی

وکیل مشهد موسسه پرتو گستربازار مجازی
بازار مجازی

وکیل مشهد موسسه پرتو گستر

آگهی رایگان
  • اجتماعی متفرقه
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
  •    خراسان رضوی (شهرستان ) مشهد
  • موسسه ی حقوقی پرتو گستر دادروش, خراسان رضوی-مشهد-خیابان سناباد-سناباد53-ساختمان55طبقه1واحد2 38477769

جهت رفع مشکلات حقوقی هموطنان گرامی به ویژه ساکنین شهر مشهد با استعانت از خداوند متعال بدینوسیله به معرفی خدمات حقوقی به شرح ذیل می پردازیم :

 

مشاوره حقوقی و مطالعه پرونده

 

بسیاری از افراد جامعه حتی اقشار تحصیل کرده و متخصص به دلیل عدم تسلط و شناخت کافی مفاهیم حقوقی و رویه قضایی حاکم بر پرونده های حقوقی دست به اقداماتی می زنند که هم خود را دچار تبعات حقوقی نموده و هم باعث می شوند تا ضرر غیر قابل جبرانی را متحمل گردند. فلذا قبل از هر اقدام حقوقی پیشنهاد می گردد مشورت نمایید.

 

تنظیم لوایح حقوقی و تنظیم شکوائیه

 

زمانیکه افراد می خواهند جهت احقاق حق خود و یا طرح شکایت اقدام نمایند می بایست خواسته خود را در قالب دادخواست (لایحه) و یا شکوائیه حسب مورد تنظیم و تقدیم مراجع قضایی نمایند. نحوه نگارش این لوایح و شکوائیه ها در روند پرونده بسیار حائز اهمیت می باشد. فلذا پیشنهاد می گردد این موضوع را به متخصصین امر واگذار نمایید تا دچار خسران نگردید.

 

تنظیم قراردادهای خصوصی و داوری

 

در عصر حاضر بسیاری از توافقات و معاملات تجاری ناشی از قراردادهای خصوصی افراد می باشد که قانونگذار نیز در ماده 10 قانون مدنی این اجازه را به افراد واگذار نموده است. تنظیم قرارداد خصوصی و درج شرایط کامل و جامع در آن و وجود شرط داوری داخلی و یا بین المللی تبعات حقوقی خاص خود را در زمان حدوث اختلاف به صورت تأثیر گذاری بازی می نمایند. فلذا پیشنهاد می گردد تا قراردادهای خصوصی توسط متخصصین امر تنظیم و به طرفین تفهیم گردد.

 

مشاوره و قبول کلیه دعاوی حقوقیالزام به تنظیم سندرسمی اجارهالزام به تنظیم سندرسمی انتقال ششدانکتخلیه مورد اجاره به لحاظ انقضای مدتتخلیه به لحاظ تعدی و تفریط و تعدیل اجاره بهاتخلیه به لحاظ انتقال به غیرتجویز انتقال منافع مورد اجارهتجویز انتقال حق کسب وپیشهمطالبه وجه چک یا سفته یا سند عادیمطالبه اجرت المثل و مطالبه اجور معوقدعوی تقابل ، ورود ثالث ، جلب ثالث و اعتراض ثالثسایر دعاوی حقوقی

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان