در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
توی بازار مجازی ... با انگشتات راه برو ...

بازار مجازی مشهد | درج آگهی خراسان | نیازمندی شرق ایران |تبلیغات در اینترنت

تولید کننده کاغذ کاربن لس در شرق کشور صنایع سلولزی حنیف کاویان

تولید کننده کاغذ کاربن لس در شرق کشور صنایع سلولزی حنیف کاویان

آگهی رایگان
  • خدمات خدمات رایانه ای و موبایل خدمات پهنای باند اینترنت
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵
  •    خراسان رضوی (شهرستان ) فریمان
  • 745 بازدید
  • کیلومتر 40 جاده مشهد فریمان - شهرک صنعتی کاویان - خیابان صنعت 3 - قطعه 3

اولین و تنها تولید کننده کاغذ کاربن لس (NCR) در شرق کشور

کاغذ کاربن لس به نوعی همان کار کاغذ کاربن دار را انجام میدهد با این تفاوت که عملا هیچ نوع کاربنی را مشاهده نمیکنید و هرگز دستانتان را سیاه و کثیف و سطل زباله تان را بیهوده پر نمیکند.

از نخستین روزهای شکوفایی تولید در این صنعت بر آن بوده ایم که با ضمانت محصولات خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیده ایم تا با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه ، حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم . لذا بر این اساس و با بهره گیری از تجارب ارزنده سالهای گذشته این شرکت در سال 1393 تصمیم گرفتیم تا نسبت به راه اندازی خط تولید مدرن کاغذ کاربن لس بخ عنوان اولین و تنها تولید کننده کاغذ کاربن لس NCR  در شرق کشور اقدام نماید که در همین سال این شرکت مدرن ترین خطوط تولیدی این صنعت را مطابق با استاندارد های روز دنیا در طرح توسعه خود ، خریداری و نصب نمود . خوشبختانه با تلاش و جدیت وافر مدیران ، کارشناسان و پرسنل خدوم این شرکت ماشین آلات و تجهیزات خریداری شده در کمترین زمان ممکن نصب و راه اندازی گردید بطوری که اکنون حنیف کاویان با توانایی تولید سالانه 1800 تن کاغذ کاربن لس با کیفیت برتر از نمونه های مشابه وارداتی آماده خدمت رسانی به کلیه ادارات ، ارگانها ، سازمانهای دولتی و غیر دولتی می باشد . 

 

کاغذ کاربن لس شامل ورق کاغذی است که با رنگ و میکروکپسول و خاک رس و سایر مواد افزودنی پوشش داده شده است.

پشت برگ اول با رنگ میکروکپسول پوشیده شده است و روی پایین ترین برگ با خاک رس پوشیده که به سرعت با رنگ واکنش میدهد و به شکل علامت دایمی از اثر قلم باقی می ماند .در ست های بیش از دو نسخه نیز که از کاغذ پایه یکسان استفاده می شود ، برگ های میانی به وسیله خاک رس در بالا و میکروکپسول در پایین پوشش داده شده اند بنابراین صفحات میانی دو بار آغشته به مواد شیمایی شده اند و به همین دلیل است که گرماژ یا وزن صفحات میانی بیشتر از صفحات ابتدایی و انتهایی است .

هنگامی که فردی می نویسد در نقطه تماس قلم با کاغذ در اثر فشار ناشی از قلم بروی کاغذ میکروکپسول ها شکسته و به صورت رنگ خود را بر روی برگه نشان می دهند . از آنجا که کپسول ها بسیار کوچک هستند ، چاپ بسیار دقیقی مشابه نسخه اولیه بر روی نسخه بعدی ایجاد می گردد ، ازاین روست که به کاغذ کاربن لس ” کاغذ خود کپی” نیز می گویند.

 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شویدبازار مجازی
بازار مجازی
  ثبت آگهی رایگان